מה אנחנו יודעים לעשות

עמוד הפייסבוק העסקי הוא כרטיס הביקור של העסק שלך, הוא עובדים 24 שעות ביממה, כך שבכל פעם שלקוח פוטנציאלי ייכנס לראות אותו (הנכס הדיגיטלי שלך), כדאי שהוא ייראה מעולה, בשפה ובמיתוג הנכון. 

כשהלקוח שלך מגיע לעמוד הפייסבוק העסקי, יש לנו כמה דקות מהירות להשאיר עליו רושם חיובי ולהפוך אותו מגולש ללקוח, ולכן עלינו להציג לו את מה שהוא מחפש. לדוגמא עמוד 'אודות' מפורט בפייסבוק שייתן לו את כל האינפורמציה שהוא חיפש. חשוב שגם מספר הטלפון של העסק יהיה נגיש ובולט בלחיצת כפתור. 

אנחנו בקונפטיש נקים עבורכם את עמוד הפייסבוק העסקי הנחוץ לך, וכן נתחזק אותם בשוטף עם תוכן איכותי

חשבון אינסטגרם עסקי באינסטגרם מהווה נכס דיגיטלי של העסק, מעין כרטיס ביקור.

הבידול של עמוד אינסטגרם מפייסבוק, הינו המדיה – אשר מתאימה לעסק בעל שירות או מוצר ויזואלי. דרך קמפיינים ממומנים באינסטגרם, נחשוף את העסק שלך לקהל יעד רחב, מפולח ומטורגט בדיוק לפי מה שהגדרנו יחד. אפשרויות פילוח הקהל באינסטגרם הן מדוייקות, או כמו שאנחנו אומרים "בול בפוני". 


נגדיר תקציב פרסום חודשי ואת קהלי היעד, נבנה מודעות ייעודיות לכל קהל שהוגדר ונצא לדרך.

אם תמיד חלמתם שהאתר שלך יופיע בעמוד הראשון בגוגל, זה מה שאנחנו עושים.

קידום אורגני בגוגל (SEO), משמעותו עבודה לטווח ארוך כדי 'לשכנע' את מנוע החיפוש שהאתר שלך הינו התוצאה המתאימה ביותר לחיפוש, ולכן עליו להופיע בתוצאות החיפוש בחינם.

קידום ממומן בגוגל (PPC), הינו קמפיין אשר נבנה לאחר מחקר מעמיק, אך ברגע הדלקתו ניתן להופיע בעמוד הראשון בתוצאות החיפוש בגוגל כבר היום. אבל הקאץ' – כל קליק יעלה כסף.